Platba objednávky se nezdařila, co mám dělat?

Když platba z nějakého důvodu selže, nic se neděje a není třeba hned vytvářet objednávku další. Stačí, když nás kontaktujteš na emailu info@galsari.com a my ihned navhrneme řešení. Pokud to však chceš vyřešit sama, v potvrzení objednávky nalezneš údaje pro platbu bankovním převodem. Pokud tedy neprojde platba přes GoPay, můžeš objednávku uhradit bankovním převodem. Pouze však nezapomeň na zadání variabilního symbolu, ať se vše spáruje s objednávkou.

Nastudovala jsem si tabulku velikostí, ale stále se nemůžu rozhodnout ohledně velikosti, poradíte mi?

Neustále se snažíme naši tabulku velikostí zdokonalovat, ale pokud i tak nad správnou velikostí váháš, určitě nás kontaktuj a moc rádi ti poradíme. Stačí, když nám napíšeš, o jaký produkt máš zájem a dáš nám vědět své míry. Většinou ale u nás zákaznice volí velikost, kterou běžně nosí a kupují.

Kdy mi přijde zboží?

Víme, že chceš mít svoji objednávku u sebe co nejdříve a náš tým dělá vždy všechno pro to, aby se k tobě rychle dostala. Objednávky u nás odbavujeme obratem a jakmile ti zásilku odešleme, zašleme ti informační email. Zároveň by tě měl kontaktovat přepravce s dalšími detaily ohledně doručení. Pokud máš pocit, že se tvoje objednávka ztratila, můžeš nám určitě napsat a my vše důkladně prověříme.

Zasíláte zboží na dobírku?

Ano, zboží na dobírku zasíláme. A to jak v České republice, tak i na Slovensko. Pokud však chcete ušetřit za poplatek, který se za dobírku účtuje, zvolte platbu prostřednictvím platební brány GoPay nebo bankovním převodem. Jsme férový e-shop a nikdy bychom si nedovolili ti nevyexpedovat zboží, které sis zaplatila.

Jak můžu vrátit zboží, které mi nevyhovuje?

Náš tým designérů vždy poctivě navrhuje oblečení Galsari tak, aby našim zákaznicím sedělo co nejlépe, ale je zcela pochopitelné, že někdy ten kousek prostě nesedne tak, jak by sis představovala. Více informací ohledně vrácení či výměny zboží nalezneš zde.

Jak by se řešila případná reklamace?

I když děláme vždy maximum, aby bylo všechno tip ťop, tak i nám se občas něco nepovede. Pro rychlé vyřešení nás kontaktuj na našem emailu a my budeme dělat vše pro to, aby se nedostatek, ke kterému došlo, pořešil k tvé spokojenosti.